drawex_logo_small

 

Nasza firma od ponad 15 lat zajmuje się montażem drzwi i okien. Jesteśmy nowoczesną firmą mającą na celu zapewnienie satysfakcji klientom. Działając na rynku inwestycji budowlanych, pragniemy jeszcze bardziej umacniać swoją pozycję, budując trwałe relacje z naszymi klientami oparte na zaufaniu i partnerstwie.

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment drzwi ramowych, płytowych, lakierowanych, szklanych, przesuwnych oraz ościeżnic i akcesoriów drzwiowych.

Jesteśmy profesjonalistami i służymy pomocą na każdym etapie procesu inwestycyjnego, dlatego stale doskonalimy swoje umiejętności i podnosimy kompetencje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz kreatywnie i aktywnie dążymy do spełnienia jego oczekiwań.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby klientów. Dziś wśród produktów naszej firmy oprócz skrzydeł ramowych znajdują się również skrzydła szklane, okleinowane, lakierowane wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne i drzwi pokojowe wewnętrzne otwierane i przesuwne, drzwi pokojowe montowane na stare futryny bez usuwania i bałaganu z możliwością renowacji starych futryn… Ponadto w naszej ofercie znajdują się akcesoria uzupełniające takie jak: progi, klamki, opaski maskujące.

Oferujemy drzwi antywłamaniowe firmy Gerda, Delta (wewnętrzne i zewnętrzne). Montujemy okna najnowszej technologii 3 i 4 szybowe firmy Drutex i MH okna, o wysokiej izolacji cieplnej co zmniejsza rachunki za ogrzewanie. Rozkładamy wszystkie usługi na dogodne raty w banku Credit Agricole.

Mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloletnimi montażami. W ciągu ostatniego roku wykonaliśmy ponad 1 tysiąc usług i zamontowaliśmy około 1500 szt. drzwi i około 500 okien. 98% klientów było zadowolonych z naszych usług.
Głównymi naszymi odbiorcami byli klienci indywidualni oraz firmy. Do najważniejszych należą: Zoo w Gdańsku Oliwie, wspólnoty mieszkaniowe, jak i przedszkola w całym Trójmieście oraz sklepy na Starówce w Gdańsku i tereny zamku w Malborku.

Naszymi dostawcami są czołowi producenci krajowi i zagraniczni, których towary spełniają oczekiwane kryteria jakości, estetyki i funkcjonalności. Szeroki asortyment materiałów budowlanych pozwala nam zaproponować kompleksową ofertę handlową, a naszym klientom umożliwia prowadzenie inwestycji budowlanych, począwszy od fundamentów, a skończywszy na pracach wykończeniowych.

 

Wordpress themes JazzSurf