drzwi_delta_royal_show

Delta Royal

drzwi_special_show

Special

drzwi_premium1_show

Premium

drzwi_dwuskrzydlowe_delta_2_show

Dwuskrzydłowe

delta_magnum_show

Magnum

drzwi_de_luxe_show

De Lux

Drzwi Delta

 

Drzwi charakteryzują się bardzo szerokim zastosowaniem (na zewnątrz i do wewnątrz budynków).Drzwi stalowe DELTA SPECIAL przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych, magazynowych itp.

Charakteryzują się bardzo szerokim zastosowaniem (na zewnątrz i do wewnątrz budynków), możliwością instalacji przeszkleń (w takim wypadku drzwi tracą atest antywłamaniowy), wzmocnioną konstrukcją, solidnymi okuciami oraz estetycznym wyglądem.

Skrzydło grubości ~57mm! zbudowane jest z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,5-0,7 mm pokryte laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem samogasnącym, wyposażone w 2 zamki atestowane na wkładkę. Zamek podklamkowy na wkładkę zębatkową DELTA DD6H posiada atest klasy C zgodnie z normą KT/401/IMP/2005 oraz klasy 7 zgodnie z normą PN-EN 12209:2005..

Dodatkowo wprowadzone zostały zawiasy trójdzielne (stosowane w drzwiach klasy C) oraz 3 bolce antywyważeniowe. Wewnątrz konstrukcji znajduje się ożebrowanie w postaci trzech poprzecznych wzmocnień stalowych. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej w kolorze skrzydła z możliwością wklejenia dodatkowego uszczelnienia, zalecanego przy drzwiach zewnętrznych. W przypadku montażu drzwi na zewnątrz budynku zalecane jest zastosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Drzwi DELTA SPECIAL występują standardowo w wersji gładkiej, tłoczonej płytkiej o wzorze LONDYN lub tłoczonej głębokiej o wzorze GENUA.W opcji za dopłatą występują również przeszklenia, próg dębowy z uszczelką, zapornica oraz kompletne okucia w klasie B i C.

Wordpress themes JazzSurf