Montaż drzwi z zabudową starych futryn

Polecamy to rozwiązanie, jeżeli boją się Państwo wykucia starych futryn, związanego z tym bałaganu i remontu.Zabudowując starą futrynę unikasz brudu, kurzu, hałasu, który występuje przy wymianie z usuwaniem ościeżnic. Ten sposób wymiany sprawdza się także, gdy mają Państwo metalowe ościeżnice, których nie można usunąć ze względów technicznych.

Ościeżnice nakładaną na już istniejącą można stosować do zwykłych drzwi, przesuwanych i łamanych. Spowoduje to minimalne zmniejszenie przejścia, natomiast skrzydła drzwi pozostają w tym samym rozmiarze.

Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich osób, które posiadają metalowe ościeżnice. Koszt usunięcia takiej futryny oraz związany z tym kurz, brud i hałas powoduje, że wiele osób odkładają taką wymianę na później. Korzystając z nowej technologii zabudowy futryny metalowej oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas.

Montaż drzwi na stare futryny – korzyści tego rozwiązania:

Stosowane przez nas futryny:

– są skonstruowane w taki sposób, aby rozmiar skrzydła pozostał bez zmian.

– ościeżnica nie różni się wyglądem od nowo montowanych ościeżnic.

– użycie materiałów najwyższej jakości zapewnia wytrzymałość takiej zabudowy na długie lata oraz świetny efekt końcowy

– zastosowane uszczelki eliminują przenikanie hałasu

W przypadku ościeżnic metalowych możliwe jest także zastosowanie regulowanej, opaskowej ościeżnicy także nakładanej na już istniejącą. To rozwiązanie stosuje się do drzwi rozwieranych, przesuwnych i łamanych. W tym przypadku:

·         minimalnie zmniejszy się przejście

·         skrzydła drzwi pozostają w tym samym rozmiarze

·         montaż bez bałaganu, brudu i hałasu

·         do pielęgnacji potrzebna wystarczy płyn oraz szmatka

·         montaż drzwi poprzedzony bezpłatnym pomiarem

·         solidna konstrukcja pozwala na montaż ościeżnicy na wszystkich typach futryn metalowych (bez ich usuwania)

Staraliśmy się przystępnie opisać korzyści związane z wymianą drzwi z zabudową starych futryn, ale jeśli nadal masz wątpliwość albo pytania to zapraszamy do naszych punktów, gdzie udzielimy Państwu wszystkich informacji oraz pomożemy w doborze drzwi. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnego pomiaru, który także jest pomocny przy podjęciu decyzji o montażu.

 

Wordpress themes JazzSurf