drawex_logo_small

 

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się montażem drzwi i okien. Jesteśmy nowoczesną firmą mającą na celu zapewnienie satysfakcji klientom. Aktywnie działając na rynku inwestycji budowlanych, pragniemy jeszcze bardziej umacniać swoją pozycję budując trwałe relacje z naszymi klientami oparte na zaufaniu i partnerstwie.

Chcemy być profesjonalnym doradcą i służyć pomocą na każdym etapie procesu inwestycyjnego, dlatego stale doskonalimy swoje umiejętności i podnosimy kompetencje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz kreatywnie i aktywnie dążymy do spełnienia jego oczekiwań.

Oferujemy drzwi antywłamaniowe firmy Gerda, Delta i Stalprodukt (wewnętrzne i zewnętrzne). Drzwi pokojowe wewnętrzne otwierane i przesuwne , drzwi pokojowe montowane na stare futryny bez usuwania i bałaganu z możliwością renowacji starych futryn.

Montujemy okna najnowszej technologi 3 i 4 szybowe firmy Drutex i MH okna , o wysokiej izolacji cieplnej co zmniejsza rachunki za ogrzewanie. Rozkładamy wszystkie usługi na dogodne raty w banku Credit Agricole i Getin Banku.

Naszymi dostawcami są czołowi producenci krajowi i zagraniczni, których towary spełniają oczekiwane kryteria jakości, estetyki i funkcjonalności. Szeroki asortyment materiałów budowlanych pozwala nam zaproponować kompleksową ofertę handlową, a naszym klientom umożliwia prowadzenie inwestycji budowlanych począwszy od fundamentów, a skończywszy na pracach wykończeniowych.

Wordpress themes JazzSurf