ADMAR – to rodzinna firma, która została założona w 2000 r. i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych wewnątrzlokalowych. W pierwszym dziesięcioleciu firma ADMAR wprowadziła na rynek ponad 600 000 sztuk skrzydeł drzwiowych, co potwierdza jak ogromne doświadczenie i jakość posiada w produkcji tego wyrobu. Dzięki temu firmie udało się spełnić oczekiwania klientów i pozyskać szerokie grono odbiorców.
 
Nowoczesne wnętrza wymagają wyjątkowej aranżacji, dlatego inspirujemy się designerskim charakterem i prostotą kształtów połączonymi z funkcjonalnością i innowacyjną technologią produkcji.
 
Klasyczne rozwiązania i unikalna geometria nada pomieszczeniom niepowtarzalny styl, prestiż i będzie ozdobą Twojego domu. Wysokiej jakości materiały i wyjątkowa, ponadczasowa forma zapewni Państwu satysfakcję i pewność z dokonania dobrego wyboru przez wiele lat. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”78″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”109″ thumbnail_height=”350″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Wordpress themes JazzSurf